DG-Telecom S.C. jest zobowiązany do dostarczania telekomunikacyjnych i sieciowych produktów i rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania i pracy przez naszych klientów. Jesteśmy również zobowiązani do przestrzegania odpowiednich przepisów i regulacji prawnych.
Możemy zapewnić bezpieczną i przyjazną dla środowiska drogę recyklingu i unieszkodliwiania zużytego sprzętu elektronicznego. Kładziemy nacisk na ponowne wykorzystanie sprzętu teleinformatycznego, zgodnie z podstawową zasadą dyrektywy WEEE.

Warto wiedzieć

  • Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów instytucjonalnych i korporacyjnych.
  • Aby dowiedzieć się więcej jak DG-Telecom S.C. może pomóc Twojej firmie i jednocześnie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery przez ponowne „życie” produktu prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 22 250 45 50 lub poprzez formularz kontaktowy.

Zapytaj o nasze możliwości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez DG Telecom na podstawie ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.


refabrykacja

Usługi przez nas świadczone mogą pomóc obniżyć emisję dwutlenku węgla dzięki ponownemu obiegowi na rynku urządzeń teleinformatycznych. Kupując naprawiony i odnowiony sprzęt telekomunikacyjny pomagasz w zmniejszeniu ilości składowisk i wysypisk śmieci. Udzielamy gwarancji na wszystkie oferowane przez nas produkty.