DG-Telecom S.C. jest zobowiązany do dostarczania telekomunikacyjnych i sieciowych produktów i rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania i pracy przez naszych klientów. Jesteśmy również zobowiązani do przestrzegania odpowiednich przepisów i regulacji prawnych.
Możemy zapewnić bezpieczną i przyjazną dla środowiska drogę recyklingu i unieszkodliwiania zużytego sprzętu elektronicznego. Kładziemy nacisk na ponowne wykorzystanie sprzętu teleinformatycznego, zgodnie z podstawową zasadą dyrektywy WEEE.

Warto wiedzieć

  • Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów instytucjonalnych i korporacyjnych.
  • Aby dowiedzieć się więcej jak DG-Telecom S.C. może pomóc Twojej firmie i jednocześnie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery przez ponowne „życie” produktu prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 22 250 45 50 lub poprzez formularz kontaktowy.

Dowiedz się więcej


Zapraszamy do kontaktu. Jeśli potrzebujesz konkretnych informacji skontaktuj się telefonicznie lub napisz bezpośrednio do wybranego działu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

refabrykacja

Usługi przez nas świadczone mogą pomóc obniżyć emisję dwutlenku węgla dzięki ponownemu obiegowi na rynku urządzeń teleinformatycznych. Kupując naprawiony i odnowiony sprzęt telekomunikacyjny pomagasz w zmniejszeniu ilości składowisk i wysypisk śmieci. Udzielamy gwarancji na wszystkie oferowane przez nas produkty.